Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): 2 st, kompositioner, signerade Theo Tobiasse, 6/150 resp 54/150, färglitografi, bladmått ca 77x57 resp. 57x77 cm

Oramade

409675

2016-10-01