Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): 2 st, kompositioner, signerade Theo Tobiasse, 6/150 resp 54/150, färglitografi, bladmått ca 77x57 resp. 57x77 cm
Oramade
409675
2016-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här