Dagmar Lodén

Dagmar Lodén
Dagmar Lodén
Dagmar Lodén
Dagmar Lodén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAGMAR LODÈN (1904-1989), Fröställningar, signerad Dagmar Lodén, blandteknik, ca 65 x 65 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

409679

2016-10-01