Peter Dahl 4 färglitografier ur Fredmans epistlar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER DAHL (född 1934) (4): Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, fyra färglitografier med textblad, ca 43x29 cm, omfattar epistlarna 29,30,35 samt 36

409680

2016-10-01