Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DANIEL BRACKEN (1900-tal), motiv från Skeppsbron mot södermalm, signerad Daniel Bracken, akvarell, ca 35,5 x 54,5 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
409683
2016-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här