Daniel Bracken, akvarell

Daniel Bracken, akvarell
Daniel Bracken, akvarell
Daniel Bracken, akvarell
Daniel Bracken, akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DANIEL BRACKEN (1900-tal), motiv från Skeppsbron mot södermalm, signerad Daniel Bracken, akvarell, ca 35,5 x 54,5 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

409683

2016-10-01