Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
ERIK BYSTRÖM (1902-1988), Blommor och ting, signerad Erik Byström, olja på duk, 64 x 80 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
409688
2016-10-01