Fåtölj "Klinte" Tord Björklund för IKEA

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJ, "Klinte", 1980-tal, design Tord Björklund för IKEA, krom samt brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

409697

2016-10-12