Golvlampa 1930/40-tal

Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, fanérad i björk och mahogny, höj- och sänkbar

Smärre ytskador

409715

2016-10-01