Engelsk konstnär olja

Engelsk konstnär olja
Engelsk konstnär olja
Engelsk konstnär olja
Engelsk konstnär olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ENGELSK SKOLA (16/1700-tal), Porträtt av adelsdam, olja på duk, 74x58 cm
PROVENIENS: L. Cox Antiques Pictures, London, äldre handskrift på baksidan

Dubblerad, restaurerad, krackelyrer

409745

2016-10-05