Gösta Bjelkebo pastell

Gösta Bjelkebo pastell
Gösta Bjelkebo pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA BJELKEBO (född 1904): Café Paris, signerad och daterade Bielkebo Paris 56, pastell, ca 26x19 cm

409766

2016-10-02