Matbord gustaviansk stil
2016-10-01
409779
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, lackerat trä samt 3 iläggsskivor, höjd ca 73, diameter 110, längd med skicor 200 cm
Bruksslitage