Gianfredo Camesi

Gianfredo Camesi
Gianfredo Camesi
Gianfredo Camesi
Gianfredo Camesi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIANFREDO CAMESI (Schweiz, född 1940): "Dimension Unique", blandteknik på papper, signerad och daterad Gianfredo Camesi Menzonio Aout 1974, bladstorlek 53x43 cm

409794

2016-10-01