Axel Lindman Capri
Valmis
2016-10-01
409799
| Korkein tarjous | 11 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
AXEL LINDMAN (1848-1930), motiv från Capri, signerad Axel Lindman, olja på duk, ca 40x50 cm
Utställnings etikett atergo Waldemarsudde