Axel Lindman Capri

Axel Lindman Capri
Axel Lindman Capri
Axel Lindman Capri
Axel Lindman Capri
Axel Lindman Capri
Axel Lindman Capri

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL LINDMAN (1848-1930), motiv från Capri, signerad Axel Lindman, olja på duk, ca 40x50 cm
Utställnings etikett atergo Waldemarsudde

409799

2016-10-01