Sven Ljungberg motiv från Ljungby

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): "Nya staden", signerad Sven Ljungberg, olja på duk, 43x66 cm

409809

2016-10-01