Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD på hjul, 1 par, engelsk stil, 1900-talets mitt, fanerad i rot och alm, underdel med låda, höjd 58, 56 x 30,5 cm
Bruksslitage
409813
2016-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här