Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, miniatyrer, 3 st., vaser och skål, Rörstrand, stengods, signerade, höjd 4,5-9 cm
Smärre slitage
409815
2016-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här