Klubbat för:
8 600 SEK
2 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, Martin Moberg Jönköping (1777-1815) tenn, höjd 35 cm
bruksslitage, smärre bucklor, möjligen senare överdel
409824
2016-10-08