Axel Lind
2016-10-02
409825
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 31x40 cm