Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 st, tenn, 1800-tal, höjd ca 20-25 cm

Slitage, mindre bucklor

409835

2016-10-08