Lennart Rodhe

Lennart Rodhe
Lennart Rodhe

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Näckrosor på strömmen", signerad och daterad Lennart Rodhe 2000, 64/250, färgserigrafi, bladmått ca 39x29 cm, i mapp

Oramad

409836

2016-10-03