Ramar 3 st sengustavianska

Ramar 3 st sengustavianska
Ramar 3 st sengustavianska
Ramar 3 st sengustavianska
Ramar 3 st sengustavianska

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAMAR, 3 st, sengustavianska, 1800-talets början, yttermått ca 34x26, innermått ca 20,5x22,5 cm

Slitage

409847

2016-10-02