Franz Hienl-Merre hästar

Franz Hienl-Merre hästar
Franz Hienl-Merre hästar
Franz Hienl-Merre hästar
Franz Hienl-Merre hästar
Franz Hienl-Merre hästar
Franz Hienl-Merre hästar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANZ HIENL-MERRE (1869-1943): Hästkapplöpning, signerad, olja på duk, ca 53x63 cm

409859

2016-10-02