Diverse porslin Kina i underglasyrblått
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, ASK med lock, FAT, RISKOPPPAR, 5 st, BLÄCKHORN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, vasernas höjd 13,5-18 cm
Riskoppar med smärre kantnagg, ask med lock och bläckställ mer skador
409871
2016-10-02