Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bronserad, höjd ca 110x48 cm

smärre skador

409873

2016-10-02