Skulptur Japan

Skulptur Japan
Skulptur Japan
Skulptur Japan
Skulptur Japan
Skulptur Japan
Skulptur Japan
Skulptur Japan
Skulptur Japan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, i form av liggande hund, Japan, 1700-tal eller äldre, skulpterad sten, enligt uppgift inköpt 1970-tal, höjd 12, längd 21 cm

Skador

409884

2016-10-09