Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, i form av liggande hund, Japan, 1700-tal eller äldre, skulpterad sten, enligt uppgift inköpt 1970-tal, höjd 12, längd 21 cm
Skador
409884
2016-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här