Johan Ossian Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelfartyg till havs, signerad Th. Sandström 1927, pseudonym för Johan Ossian-Andersson, olja på duk, 42x80 cm, oramad

409886

2016-10-02