Oljemålning 1800-tal
2016-10-02
409891
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurscen, signerad, olja på duk, 60x73 cm
Krackeleringar, retusch