Enrico Baj 5 Sérigraphies pour CA

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): 5 Sérigraphies pour CA, komplett portfölj med fem inplastade färgserigrafier, signerade och numrerade Baj, 43/135, 55x38 cm

409898

2016-10-22