Enrico Baj 5 Sérigraphies pour CA
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): 5 Sérigraphies pour CA, komplett portfölj med fem inplastade färgserigrafier, signerade och numrerade Baj, 43/135, 55x38 cm
409898
2016-10-22