Pierre Olofsson fyra serigrafier

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996):(4) Piruetter för Ess, komplett portfölj med fyra färgserigrafier, signerade och numrerade 33/40, bladstorlek 36x43

409901

2016-10-22