Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DADO (1933-2010): Figurkomposition, signerad samt numrerad 30/75, daterad 1964, torrnål, bladmått ca 105x75 cm, oramad
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
409903
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här