Dado Tema

Dado Tema
Dado Tema

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DADO (1933-2010): Figurkomposition, signerad samt numrerad 30/75, daterad 1964, torrnål, bladmått ca 105x75 cm, oramad

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

409903

2016-10-23