Hans Bellmer

Hans Bellmer
Hans Bellmer

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

HANS BELLMER (1902-1975), Sans titre, signerad och numrerad Bellmer 4/100, etsning, innermått. 29 x 22,5 cm

Oramad

409910

2016-10-03