Peter Freudenthal färgserigrafi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, färgserigrafi, signerad och daterad Peter Freudenthal 1976, III/XXV, bladstorlek 43x47 cm, oramad

409914

2016-10-22