Lennart Rodhe - Olle Bonnier - PO Ultvedt
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
LENNART RODHE (1916-2005) - OLLE BONNIÉR (1925-2016) - PER OLOF ULTVEDT (1916-2005) : Kompositioner, signerade och numrerade 110/310, 37/50, 69/99, litografi samt färgserigrafi, 55x39, 33x30, 40x59,5 cm, Totalt 3 grafiska blad
Oramade, Rodhe med gulnader efter passepartout
409919
2016-10-03