K-G Nilsson två färgserigrafier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): (2) Kompositioner, signerade och daterade K-G Nilsson 1994, 11/100, färgserigrafi, 46x45 cm

409920

2016-10-22