K-G Nilsson två färgserigrafier
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
K-G NILSON (född 1942): (2) Kompositioner, signerade och daterade K-G Nilsson 1994, 11/100, färgserigrafi, 46x45 cm
409920
2016-10-22