Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STURE MEIJER (född 1931), "Modell II", signerad Meijer, olja på pannå, 37x32 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre reva i höger hörns
409921
2016-10-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner