Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Örsjö Industri, 1900-talets andra hälft,
krom och läder, höjd ca 45 cm

Smärre slitage, repor

409922

2016-10-02