Portmonnä

Portmonnä
Portmonnä
Portmonnä
Portmonnä
Portmonnä
Portmonnä
Portmonnä
Portmonnä

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PORTMONNÄ, förgyllt silver och försilvrad koppar, troligen Italien, 1800-tal, kartuschformad, dekor med dansande sällskap, senare svensk importstämpel, längd 8 cm

Inredning med skador

409928

2016-10-04