Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PORTMONNÄ, förgyllt silver och försilvrad koppar, troligen Italien, 1800-tal, kartuschformad, dekor med dansande sällskap, senare svensk importstämpel, längd 8 cm
Inredning med skador
409928
2016-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här