Anders Zorn etsning Tre systrar
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
ANDERS ZORN (1860-1920), Tre systrar, signerad Zorn, etsning, 1913, 24,5x17,5 cm.
LITTERATUR
Asplund 258, Hjert & Hjert 268, ZG 258
Kuntoraportti
409931
Päivämäärä:
2016-10-02