Skrivbordsuppsats med hundfiguriner

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, 1900-talets första hälft, onyx samt grönpatinerad brons, med hundfiguriner, bläckställ med lock och glasinsats, sigillstamp, längd 42x26 cm

Enstaka nagg

409944

2016-10-02