Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, 1900-talets första hälft, onyx samt grönpatinerad brons, med hundfiguriner, bläckställ med lock och glasinsats, sigillstamp, längd 42x26 cm
Enstaka nagg
409944
2016-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här