KA Pehrson

KA  Pehrson
KA  Pehrson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (född 1921): Komposition, signerad och daterad K. A. Pehrson -91, 35/150, litografi, 58x38 cm, oramad

409945

2016-10-22