Bordsuppsats brons

Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons
Bordsuppsats brons

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUPPSATS, 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, reliefdekor i form av antikiserande scen med dansande sällskap, med insats i vitmetall, höjd 13, 34,5x10,5 cm

Omarbetad

409947

2016-10-02