Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHANNA BANKIER (född 1947): 2 mappar (4+4 litografier), Erotiska scener, signerade och numrerade 238 samt 239/300 ex, litografier, bladmått 31x40 cm
Oramade, gulnader
409948
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här