Ljusstakar 1800-tal brons

Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, orientaliska figurer i brons, sockel i marmor och brons, spår av förgylldning, höjd 30,5 cm

Slitage, dekordelar saknas

409953

2016-10-02