Salvador Dali Tema
Klubbat för:
17 000 SEK
20 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 195/300, gjutarstämpel Scan, höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
409956
2016-10-23