Urnor brons empire

Urnor brons empire
Urnor brons empire
Urnor brons empire
Urnor brons empire
Urnor brons empire
Urnor brons empire
Urnor brons empire
Urnor brons empire

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

URNOR, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, förgylld brons, genombruten dekor, höjd 26 cm, diameter 14,5 cm

Glasinsats saknas

409957

2016-10-02