Byst Karl XII

Byst Karl XII
Byst Karl XII
Byst Karl XII
Byst Karl XII
Byst Karl XII
Byst Karl XII

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYST, 1900-tal, Karl XII, patinerat gips, höjd ca 30 cm

Skador

409971

2016-10-02