Peter Freudenthal tre serigrafier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komplett portfölj med tre serigrafier och medföljande dikter av Paul Pines, signerade och daterade Peter Freudenthal 1980, 19/50, bladstorlek 54,4x46 cm

409980

2016-10-22