Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, inredning med hyllplan samt lådor, dekor av kvartskolonetter, höjd ca 105, 94x43 cm

Slitage, renoverad, kompletterad, bakstycke med sågat mindre hål, nyckel saknas

409998

2016-10-02