Roberto Matta nio färgetsningar
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROBERTO SEBASTIEN MATTA (1911-2002): (9) Svit med nio färgetsningar tryckta på japanpapper, signerade och numrerade Matta, 87/100, bladstorlek 44x31 cm
410001
2016-10-22